توجه: در تمام صفحات و محتوای این وب سایت، مکاتبات، ایمیل‌ها، پیام رسان‌ها، شبکه های اجتماعی مرتبط و متعلق به این وب سایت و همچنین تمام قسمتها و بخشهای مختلف، از جمله بخش شرایط و قوانین استفاده از این وب سایت و سایر قسمتهای دیگر مربوط به سایر قوانین و مقررات سایت و فروشگاه یا انجمنهای اینترنتی، و هرکجا که از کلمه یا کلمات حاوی کلمات ترکیبی ”ایران+استاد” ، ایران‌استاد، سامانه ایران استاد، وب سایت ایران استاد، ایران استاد دات کام، ایران-استاد، iranostad، iranostad.com و یا هر کلمه‌ یا جمله‌ای که شامل کلمات ”ایران+استاد” باشد و در ذهن مخاطب تداعی کننده ایران استاد و وب سایت ایران‌استاد باشد، منظور همین وب سایت اینترنتی به آدرس و نشانی رسمی www.iranostad.com است. 

قوانین و مقررات کلی سایت (شرح کوتاه و مختصر)

۱.  تمام اصول و قوانین وب سایت و سامانه ایران‌ استاد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک، قانون جرائم رایانه‌ای، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. همچنین کاربران نیز ملتزم به رعایت این قوانین هستند. ایران‌ استاد حق تغییر شروط و اصلاح این قوانین را بصورت کلی و جزئی دارد و استفاده کاربران از وب سایت ایران استاد دات کام به آدرس و نشانی اینترنتی iranostad.com به منزله امضا و پذیرش این شروط است.

۲. برای تسهیل استفاده کاربران از خدمات آموزشی وب سایت و معرفی اساتید و معرفی آموزشگاه‌ها و دروس آموزشی، ایران استاد امکان قراردادن لینک، لینک‌هایی (پیوندهایی) به سایت‌های دیگر، شبکه های اجتماعی، پیام رسان‌ها و لینکهای خارج از وب سایت ایجاد کرده است. ایران استاد در قبال محتوای موجود در این سایت‌ها، شبکه های اجتماعی، پیام رسانها و لینکهای متصل شده و شماره تماس‌های تلفنی، واتساپ و همچنین ایمیل‌هایی که به خارج از سایت ایران استاد مربوط می‌شوند، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و ضمناً پیوند به این سایت‌ها، اساتید، آموزشگاه‌ها، درج آگهی، رپورتاژ، تبلیغات و معرفی سایت، صفحه اینستاگرام، شوب سایت، وبلاگ، شماره تلفن‌ ثابت، موبایل، فکس، ایمیل، واتساپ، تلگرام، سایر شبکه های اجتماعی و هر نوع متن، پیام، آگهی، معرفی نامه، عکس، تصویر، ویدیو، فیلم، استوری، پست، لیست و یا موارد مشابه هرگز و تحت هیچ شرایطی به منزله تأیید موارد ذکر شده نیست و همچنین تحت هیچ شرایطی به منزله تأیید این سایت‌ها، اساتید، معلمان، مدرسین، مشاور، آموزشگاه، مرکز آموزشی، مهدکودک، پیش دبستانی، دبستان، راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی، دانشگاه، کالج، مرکز مشاوره تحصیلی، آگهی دهنده و یا گردانندگان و یا صاحب امتیازان آن‌ها نیست و هرگونه مکاتبه، معامله، برقراری تماس، ارتباط به هر شکل، آموزش حضوری یا از راه دور، آنلاین و هر نوع دیگر و همچنین سایر مکاتبات و مراوده و ارتباط بر عهده شخص، طرفین و کاربران سایت می‌باشد و ایران‌استاد هیچ نظارت و مسئولیتی بر موارد ذکر شده ندارد و مسئولیتی را نمی پذیرد.

۳. زمانی که شما وارد سایت می‌شوید ایران استاد نیز مانند اکثر سایت‌های استاندارد دنیا همانند گوگل و مایکروسافت و یاهو، جهت افزایش ایمنی کاربران و امنیت بازدیدکنندگان سایت از طریق روش‌های استاندارد و به طور خودکار آدرس سایتی را که از آن می‌آیید، اطلاعات صفحاتی از سایت را که مشاهده کرده‌اید، آی‌پی آدرس، نوع مرورگر و سیستم‌عاملی که استفاده می‌کنید دریافت می‌کند. این عمل، علاوه بر امنیت سیستمهای سایت، در شناسایی علایق مشتریان و افزایش رضایت‌مندی کاربران از سایت را در پی خواهد داشت. ورود به سایت از سوی کاربران با آگاهی از این واقعیت صورت می‌گیرید و به منزله اعلام رضایت نسبت به دسترسی و ذخیره کردن اطلاعات مزبور خواهد بود.

۴. ایران استاد صرفاً به‌منظور ارائهٔ امکانات به کاربران و جلوگیری از سوء ‌استفاده‌های احتمالی، سرویس چت و ارسال پیام داخلی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. برای مثال اگر کاربری وجهی را پرداخت کند و یا سؤالی داشته باشد می‌تواند در قسمت پیام رسان داخلی، فرم تماس، ایمیل با پشتیبان ارتباط بگیرد.

۵. به دلیل سهولت در استفاده کاربران تمامی قیمت‌ها در ایران‌استاد به “تومان” است.

۶. کاربر از هر طریقی (ایمیل، چت‌ها، پیام رسان داخلی، فرم تماس، سیستم تیکت، پشتیبانی، واتساپ، اینستاگرام، شبکه های اجتماعی، تلفن ثابت، موبایل، اس.ام.اس، پیامک، سیستم پاسخگوی خودکار) که با ایران استاد ارتباط برقرار کند، ایران‌استاد همه این مکاتبات را بصورت کامل یا خلاصه‌ای از این ارتباطات را در سیستم مرکزی، آرشیو و همچنین ممکن است بخشی را در حساب کاربری وی با هدف ارتقای سرویس‌دهی به کاربران، نگهداری کرده تا کاربران را از کلاهبرداری و سوء ‌استفاده‌های احتمالی مصون نگه دارد.

راهنمای درج آگهی و ثبت نام استاد

iranostad.com این وب سایت را براى اطلاع رسانی، آگهی‌های تجاری ، ارتباطات تجاری و قانونى شما ایجاد کرده است. دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “شرایط و الزامات” را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و iranostad.com در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با “شرایط والزامات” لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

درج آگهی در سایت ایران استاد رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد. 
با توجه به تعداد زیاد آگهی در ایران استاد، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

شرایط و الزامات

 1. با وجود آنکه iranostad.com تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی‌ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار مى‌بندد به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمى‌نماید. iranostad.com هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، در این سایت به عهده نمی‌گیرد.
 2. استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. سایت ایران استاد تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد. 
 3. آگهی‌ها در سایت، توسط اشخاص، اساتید، مدرسین، معلم ها، آموزشگاه ها، موسسات و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط iranostad.com ادعا و یا تضمین نمی‌شود.
 4. وب سایت ایران استاد دات کام، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود. در این زمینه ایران استاد دات کام، هیچ گونه مسولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و ایران استاد دات کام صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط کاربران می‌باشد.
 5. هرگونه پیام یا مطلبى از جمله آگهی، عکس، پیام در تماس با ما و غیر آن به سایت ارسال مى‌کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. هر چیزى را که ارسال نمایید مى‌تواند توسط iranostad.com به هر منظورى، شامل ولى غیر محدود به، باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق بکار رود.
 6. iranostad.com مختار است، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید. 
 7. iranostad.com در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار دارد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از iranostad.com ایجاد شده‌اند. iranostad.com بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها عمل نمى‌کند.
 8. قوانین کشور بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.
 9. iranostad.com مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این “شرایط والزامات” را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.

قوانین کلی و عمومی سایت (توضیحات تفصیلی)

توافق میان کاربر و ایران‌استاد (نسخه ۱.۱)

توجه: در تمام صفحات و محتوای این وب سایت، مکاتبات، ایمیل‌ها، پیام رسان‌ها، شبکه های اجتماعی مرتبط و متعلق به این وب سایت و همچنین تمام قسمتها و بخشهای مختلف، از جمله بخش شرایط و قوانین استفاده از این وب سایت و سایر قسمتهای دیگر مربوط به سایر قوانین و مقررات سایت و فروشگاه یا انجمنهای اینترنتی، و هرکجا که از کلمه یا کلمات حاوی کلمات ترکیبی ”ایران+استاد” ، ایران‌استاد، سامانه ایران استاد، وب سایت ایران استاد، ایران استاد دات کام، ایران-استاد، iranostad، iranostad.com و یا هر کلمه‌ یا جمله‌ای که شامل کلمات ”ایران+استاد” باشد و در ذهن مخاطب تداعی کننده ایران استاد و وب سایت ایران‌استاد باشد، منظور همین وب سایت اینترنتی به آدرس و نشانی رسمی www.iranostad.com است. 

اصلاح و تغییرات در قوانین و شرایط استفاده از وب سایت

ایران ‌استاد حق تغییر قواعد، شرایط و تذکراتی که طبق آن‌ها پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد خدمت‌رسانی می‌کند را محفوظ می‌دارد؛ تغییراتی که شامل مسئولیت‌های مرتبط با استفاده پایگاه‌ اینترنتی ایران ‌استاد است و البته به این موارد محدود نیست. 

لینک به سایت‌ ثالث

پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد ممکن است شامل لینک‌هایی به سایر سایت‌ها باشد (تحت عنوان «سایت‌های لینک‌شده»). سایت‌های لینک‌شده تحت کنترل ایران ‌استاد نیستند و ایران ‌استاد مسئول محتوای هیچ یک از سایت‌های لینک‌ شده نیست؛ اعم از لینک‌های موجود در سایت‌های لینک‌ شده، یا تغییرات و به‌روز‌رسانی‌های سایت‌های لینک ‌شده. ایران ‌استاد مسئولیتی در قبال درآمدزایی اینترنتی یا هرگونه انتقال دریافت‌شده توسط سایت‌های لینک‌ شده ندارد. ایران ‌استاد تنها به‌منظور تسهیل امر، این لینک‌ها را برای شما فراهم می‌کند و ثبت لینک‌ها در سایت به‌منزله تایید آن سایت یا تایید امور مرتبط با گردانندگان آن‌ها نیست. 

ممنوعیت استفاده غیرقانونی

به‌عنوان یکی ازشرایط استفاده شما از پایگاه اینترنتی و سامانه پرتال جامع و بانک اطلاعاتی اساتید و‌ مدرسان و معلمان ایران ‌استاد، شما به ایران ‌استاد تعهد و ضمانت می‌دهید که پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد را به منظور کاربردهای غیرقانونی یا منع‌شده توسط قواعد، شرایط و تذکرات به کار نخواهید برد. شما مجاز نخواهید بود که پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد را در مسیری که ممکن است منجر به تخریب، از کار افتادن، بالا رفتن ترافیک بیش از حد یا آسیب‌رسانی به پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد شود و یا با استفاده دیگر اعضا از پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد تداخل داشته باشد، به کار ببرید. شما مجاز به دست‌یابی یا تلاش برای دست‌یابی به مطالب و اطلاعات از طریق مسیرهایی که عمدا از جانب پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد برای چنین امری تعبیه نشده، نیستید. 

شرایط استفاده از خدمات ارتباطی

پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد ممکن است شامل خدمات این موارد باشد: تابلو اعلانات، محیط‌های چت (گپ)، گروه‌های خبری، فروم‌ها، اجتماعات (Communities)، صفحات اینترنتی شخصی، روزشمارها و/یا سایر تسهیلات پیام و ارتباطات که به‌منظور توانمندسازی شما برای ارتباط با عموم افراد یا گروه‌ها طراحی شده است (روی هم رفته: «خدمات ارتباطی»). شما موافقت می‌کنید که خدمات ارتباطی را تنها به منظور پست، ارسال و دریافت پیام‌ها و مطالب حقیقی و مرتبط با خدمات ارتباطی به کار گیرید. به‌عنوان مثال، و البته نه به منظور حصر موارد، شما موافقت می‌کنید که به هنگام استفاده از خدمات ارتباطی، از موارد زیر خودداری کنید: بدنام کردن، سوء‌استفاده، آزار، تهدید و یا نقض حقوق قانونی (مانند حقوق حریم خصوصی و عمومی) دیگران؛انتشار، پست، بارگذاری یا تخریب هرگونه اطلاعات، مطالب، اسامی و یا موضوعات نامناسب، حرمت‌شکن، افتراآمیز، تخلف‌آمیز، مستهجن، شرم‌آور و غیرقانونی. بارگذاری فایل‌هایی که شامل نرم‌افزارها یا سایر مطالب حفاظت‌شده توسط قانون حقوق مالکیت شخصی (یا توسط حقوق حریم خصوصی و عمومی) هستند مگر آن‌که شخص شما مالک یا اختیاردار آن حق باشید و یا تمام رضایت‌های لازم را کسب کرده باشید. بارگذاری فایل‌های شامل ویروس‌ها، فایل‌های فاسد، یا هر نوع نرم‌افزار و برنامه مشابهی که ممکن است فعالیت رایانه فردی دیگر را تخریب کند.تبلیغات یا پیش‌نهاد خرید و فروش هرگونه محصول یا خدمات برای هرگونه مقاصد کسب و کار مگر آن‌که آن خدمات ارتباطی اختصاصا آن نوع پیام‌ها را مجاز بداند. هدایت یا فرستادن مطالب، مسابقات، طرح‌های هرمی یا نامه‌های زنجیره‌ای.دانلود هرگونه پست ارسالی توسط یکی دیگر از کاربران آن خدمات ارتباطی که شما مطلع هستید یا به‌طور عقلایی باید مطلع باشید، قانوناً قابل توزیع نیست. تکذیب یا حذف هرگونه نشانه مؤلف، تذکرات حقیقی و قانونی یا نشانه‌های مالکیت یا برچسب‌های اصالت یا منبع نرم‌افزار یا هرگونه مطلبی که در فایل‌های بارگذاری‌شده موجود است. محدود کردن یا ممانعت سایر کابران از استفاده و بهره‌گیری از خدمات ارتباطی.نقض هرگونه خط مشی یا دستورالعمل‌هایی که برای هر یکی از خدمات ارتباطی خاص قابل اعمال است.دپو کردن اطلاعات مربوط به دیگران، شامل نشانی‌های پست الکترونیکی بدون اجازه آن‌ها ایران ‌استاد اجباری برای رصد کردن خدمات ارتباطی ندارد. با این حال، ایران ‌استاد حق بازبینی مطالب پست‌شده در خدمات ارتباطی و حذف هر نوع مطلبی بنا بر صلاح‌دید خود را برای خود محفوظ می‌دارد. ایران ‌استاد حق از بین بردن امکان دست‌رسی شما به برخی یا تمام خدمات ارتباطی در هر زمانی بدون اطلاع ِ شما ـ به هر دلیلی ـ را برای خود محفوظ می‌دارد. ایران ‌استاد در هر زمانی حق افشای هرنوع اطلاعات ضروری‌ به منظور اقناع قوانین پذیرفته‌شده، رویه‌ها، فرایندهای قانونی یا درخواست‌های دولتی و یا به منظور ویرایش، ممانعت از پست کردن و یا حذف هرگونه اطلاعات و مطلبی را ـ به‌طور کلی یا جزیی ـ بنا بر صلاح‌دید خود برای خود محفوظ می‌دارد. همیشه به هنگام انتشار هرگونه اطلاعات مربوط به هویت شخصی خودتان یا فرزندان‌تان در خدمات ارتباطی احتیاط را رعایت کنید. ایران ‌استاد محتوا، پیام‌ها و یا اطلاعات یافته‌شده در هر یک از سرویس‌های خدماتی را کنترل یا تایید نمی‌کند؛ بنابراین، ایران ‌استاد هرگونه مسئولیت پیرامون خدمات ارتباطی و هم‌چنین هر نوع فعالیت حاصله از حضور شما در خدمات ارتباطی را رد می‌کند. مدیران و میزبانان سخنگوهای تاییده‌شده ایران ‌استاد نیستند و دیدگاه‌های آن‌ها، لزوما و تحت هیچ شرایطی هرگز بازتاب‌دهنده دیدگاه‌های ایران ‌استاد نیست. مطالب بارگذاری‌شده در یکی از خدمات ارتباطی، ممکن است تحت محدودیت‌هایی برای استفاده، بازتولید و/یا انتشار باشند. در صورت دانلود این مطالب، شما در رعایت این محدودیت‌ها مسئول هستید. مطالبی که برای ایران ‌استاد فراهم شده است و یا در پایگاه‌های اینترنتی ایران ‌استاد نشر داده شده‌اند ایران ‌استاد ادعای مالکیت مطالبی که شما در ایران ‌استاد فراهم کرده‌اید (شامل فیدبک‌ها و پیش‌نهاد‌ها)، پست یا بارگذاری کرده‌اید یا هریک از صفحات پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد یا خدمات مربوطه به آن وارد یا تایید کرده‌اید (روی هم رفته: تاییدات)، ندارد. با این حال، با پست کردن، بارگذاری کردن، وارد کرد، فراهم کردن و یا تایید کردن تاییدات خود، شما این امتیاز را به ایران ‌استاد و شرکت‌های وابسته آن داده‌اید تا تاییدات شما را در ارتباط با با اعمال کسب و کار اینترنتی خود (شامل ـ بدون حصر موارد ـ حق: کپی، توزیع، انتقال، نمایش عمومی، اجرای عمومی، بازتولید، ویرایش، ترجمه و تغییر قالب تاییدات شما) به کار گیرند و نام شما را در ارتباط با تاییدات‌تان منتشر کند. همان‌گونه که در این‌جا آمده است، هیچ‌گونه خسارتی در قبال استفاده از تاییدات شما پرداخت نخواهد شد. ایران ‌استاد الزامی برای انتشار یا استفاده تاییداتی که شما فراهم کرده‌اید ندارد و ممکن است در هر زمانی تاییدات شما را به صلاح‌دید خود از بین ببرد. با انتشار، بارگذاری، ورود، فراهم کردن و تایید تاییدات‌تان، شما ضمانت و هم‌چنین ابراز می‌کنید که مالکیت یا اختیار تمامی حقوق مربوط به تاییدات خود (شامل ـ بدون حصر موارد ـ تمامی حقوق لازم به منظور فراهم کردن، انتشار، بارگذاری، ورود و تایید تاییدات‌تان) را که در این بخش یاد شده، را عهده‌دار هستید. 

سلب مسئولیت

اطلاعات، نرم‌افزار، تولیدات، و خدماتی که در پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد موجود یا قابل دسترسی است ممکن است شامل اشکالات لبی و تایپی باشد. در این باب، تغییرات به‌طور دوره‌ای افزوده خواهد شد. ایران ‌استاد و/یا پشتیبانان آن ممکن است به‌سازی‌ها و/یا تغییراتی در پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد در هر زمانی ایجاد کنند. پیشنهادهای دریافت‌شده از طریق پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد نمی‌بایست در تصمیمات مالی، حقوقی، درمانی و شخصی مورد اتکا قرار گیرند و لازم است به منظور دریافت پیش‌نهادهای خاص و متناسب با وضعیت خود، با افراد متخصص و مناسب مشورت کنید. ایران ‌استاد و/یا پشتیبانان آن هیچگونه اظهاری پیرامون مناسب بودن، قابل اعتماد بودن، بهنگام بودن و دقت اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات، تصاویر، فایلها، ویدئوها، انیمیشن‌ها، فایلهای صوتی، فایلهای متنی، کاتالوگها، برورشورهای اینترنتی و چاپی، کتابها، جزوه ها، ینکها، سایتهای اینترنتی، گروه ها و انجمنها، شبکه های اجتماعی و سایر موارد مشابه و ذکر نشده مرتبط ِ موجود در پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد برای هرگونه کاربردی نخواهند داشت. تا حد نهایی مجاز شناخته‌شده توسط قوانین اعمال‌شده، تمامی اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط «به‌عنوان آن‌چه هست» و بدون هیچ نوع تضمینی مهیا شده‌اند. ایران ‌استاد و/یا پشتیبانان آن در این‌جا تمامی ضمانت‌های مربوط به این اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه (شامل تمام ضمانت‌های ضمنی مربوط به خرید و فروش، تناسب با یک مقصود خاص، عنوان و نفی نقض قوانین) را سلب می‌کند. تا حد نهایی مجاز شناخته‌شده توسط قوانین اعمال‌شده، در هیچ واقعه‌ای ایران ‌استاد و/یا پشتیبانان آن برای تخریب‌های مهم، خاص، تصادفی، تنبیهی، مستقیم یا غیرمستقیم یا هرگونه تخریبی (شامل ـ بدون حصر موارد ـ تخریب به شکل از دست دادن کاربری، اطلاعات یا منافع به شکلی که ناشی از استفاده یا اجرای پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد باشد یا ناشی از تاخیر یا ناتوانی در کاربری پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد یا خدمات مرتبط یا عدم موفقیت در ارائه سرویس باشد؛ یا برای هر اطلاعات، نرم‌افزار، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه‌ای که از طریق پایگاه‌ اینترنتی ایران ‌استاد به دست آمده است) یا ناشی از استفاده از پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد باشد، چه بر پایه قرارداد، شبه‌جرم، غفلت باشد و چه در سایر موارد، حتی اگر ایران ‌استاد یا پشتیبانان آن نسبت به امکان تخریب هشدار داده شده باشند. از آن‌جا که برخی کشورها/استان‌ها/ایالات/شهرها/دادگاه‌های منطقه‌ای و محلی/ دادگاه‌ها اجازه انحصار و تحدید مسئولیت مربوط به تخریب‌های اتفاقی یا مهم را نمی‌دهند، تحدید یادشده ممکن است برای شما کارآمد نباشد. اگر شما نسبت به هر بخشی از پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد یا هر پاره از این شرایط استفاده، احساس نارضایتی دارید، تنها راه چاره شما این است که به کارگیری پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد را متوقف کنید و در صورت تمایل از وب سایت و خدمات آن استفاده نکنید. 

فسخ/تحدید دسترسی

ایران ‌استاد به صلاح‌دید خود حق فسخ دسترسی شما به وب سایت خودش و پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد و خدمات مرتبط یا هر بخش وابسته به آن را در هر زمانی ـ بدون اعلان قبلی ـ برای خود محفوظ می‌دارد. عمومی تا حد نهایی‌ای که توسط قانون مجاز شمرده شده است، این توافق‌نامه توسط قانون جرئم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی اینترنت و قوانین بین‌المللی و استاندارد جهانی سایبری کنترل می‌شود و شما در این‌جا نسبت به این‌که در نزاع‌های برآمده و مرتبط با استفاده از پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد به حوزه دادرسی دادگاه‌ها در محل قرارگیری سرورها و محل ثبت و‌ نگهداری دامنه ایران استاد دات کام مراجعه شود، اعلام رضایت می‌کنید. استفاده از پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد در هر حوزه قضایی که به مواد یادشده در این متن (شامل ـ بدون حصر موارد ـ همین بند) تاثیر نمی‌دهد، تاییدناشده است. شما موافقت می‌کند که به موجب توافق حاصله در استفاده از پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد، هیچ‌گونه معامله مشترک، هم‌کاری، استخدام یا رابطه نمایندگی بین شما و ایران ‌استاد وجود ندارد. اجرای این توافق‌نامه از جانب ایران ‌استاد موقوف است به قوانین موجود و فرایند‌های قانونی و هیچ بند موجود در این توافق‌نامه ابطال‌کننده حق ایران ‌استاد برای برآورده کردن درخواست‌های اجبار قانونی، دادگاهی و دولتی و یا الزامات مرتبط با استفاده شما از پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد و یا اطلاعات مرتبط با آن استفاده که ایران ‌استاد فراهم‌ یا گردآوری شده، نیست. اگر مشخص شد که بخشی از این توافق‌نامه (مثل سلب ضمانت‌ها یا تحدید مسئولیت‌ها) غیرمعتبر است یا با قوانین اعمال‌شدنی در تعارض است، ماده غیرقابل اجرا و غیرمعتبر، توسط یک ماده معتبر و قابل‌اجرا که بیش‌ترین هماهنگی با ماده اصلی را دارد، لغو می‌شود و بقیه توافق‌نامه نافذ باقی خواهد ماند. به جز مواردی که در این‌جا مشخص شده، این توافق‌نامه تمام توافقات میان کاربرد و ایران ‌استاد مرتبط با پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد را شامل می‌شود و تمام توافقات هم‌زمان یا قبلی مرتبط با این پایگاه ـ اعم از الکترونیکی، شفاهی و کتبی ـ میان کاربر و ایران ‌استاد را ملغی می‌کند. یک نسخه‌ چاپ‌شده از این توافق‌نامه و تمام تذکرات بیان‌شده در قالب الکترونیکی، در اقدامات اداری و حقوقی مرتبط با این توافق‌نامه به همان شیوه‌ای مورد قبول خواهد بود که سایر مدارک کسب و کار به‌صورت چاپ‌شده تولید و نگهداری‌ می‌شوند. این یک اظهار صریح خطاب به طرفین است که این توافق‌نامه و تمام مدارک مرتبط با آن، به زبان فارسی تنظیم شده است. 

کپی‌رایت و تذکرات مرتبط به علامت تجاری™:

تمام محتوای وب سایت و پایگاه اینترنتی ایران ‌استاد™ «کپی‌رایت» ™IranOstad.com و/یا پشتیبانان آن است. ایران استاد و iran ostad و IranOstad.com علامتهای تجاری و تریدمارک وب سایت ایران استاد هستند. تمامی حقوق برای ایران استاد محفوظ است.

علائم تجاری

نام‌های شرکت‌های واقعی و هم‌چنین محصولاتی که در این‌جا ذکر شد، ممکن است جزو علائم تجاری مربوط به صاحبان‌شان باشد. شرکت‌ها، سازمان‌ها، محصولات، افراد و وقایع تصویر‌شده در این‌جا خارج از کنترل و اختیار این وب سایت هستند و هیچ ارتباطی با شرکت‌، سازمان، محصول، فرد یا واقعه‌ای موردنظر نبوده و قابل استنتاج نیست. تمام حقوقی که صریحا اعطا نشده، محفوظ است.توافق میان کاربر و ایران استاد، پایگاه اینترنتی ایران استاد شامل صفحات اینترنتی متعددی است که توسط ایران استاد اداره می‌شود.پایگاه اینترنتی ایران استاد در خدمت شماست مشروط بر این ‌که شما قواعد، شرایط و تذکرات یادشده در این‌ جا را بدون تغییر، برداشت نابجا و اصلاح بپذیرید. استفاده شما از پایگاه اینترنتی و سامانه وب سایت ایران استاد شامل موافقت شما با تمامی این قواعد، شرایط و تذکرات است. 

اصلاح شرایط استفاده

ایران استاد حق تغییر قواعد، شرایط و تذکراتی که طبق آن‌ها پایگاه اینترنتی ایران استاد خدمت‌رسانی می‌کند را محفوظ می‌دارد؛ تغییراتی که شامل مسئولیت‌های مرتبط با استفاده پایگاه‌ اینترنتی ایران استاد است و البته به این موارد محدود نیست. 

تمام موارد و حقوقی که صریحا، کتبا و یا طبق مکاتبات رسمی و یا قرارداد اعطا نشده، محفوظ است.

26

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید، لینکی برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

0
  0
  سبد خرید شما
  سبد خرید شما خالی است بازگشت به فروشگاه