فرم ساده و کوتاه ثبت استاد

لطفا ثبت نام را کامل کنید تا در لیست سامانه قرار بگیرید. این فرم کوتاه و خلاصه شده است برای کسانی که فرصت و زمان کافی برای تکمیل فرمهای روزمه ندارند. تکمیل این فرم بین ۱ تا ۲ دقیقه وقت لازم است و باقی کارها را تیم پشتیبانی ما انجام می‌دهد و فقط کافی است بعد از تکمیل این فرم کوتاه، شماره واتساپ و ایمیل خود را وارد نمایید تا همکاران ما هر کدام از این موارد را جهت تکمیل پروفایل و رزومه آنلاین شما انجام دهند. اگر می‌خواهید به صفحه فرم رزومه کامل ایران استاد بروید و‌خودتان همه آیتم ها و مشخصات را وارد نمایید پس روی لینک فرم کامل رزومه و مشخصات ایران استاد در همینجا کلیک کنید تا به صفحه کامل درخواست ثبت نام استاد منتقل شوید.

*بررسی و تایید فرم های ثبت نام اساتید در وب سایت ایران استاد کاملا رایگان است اما به دلیل تعداد زیاد ثبت نام ها ممکن است تایید هر فرم درخواست جدید بین سه هفته تا ۴۵ روز زمان جهت تایید نیاز داشته باشد. در صورتیکه میخواهید فرم درخواست شما در کمتر از یک روز تایید و منتشر شود میتوانید با پرداخت مبلغ درخواست فوری از اینجا نسبت به تسریع روند ثبت خود در سامانه و انتشار آگهی، مطالب و رزومه خود اقدام نمایید.

••• این فرم کوتاه و ساده درخواست ثبت نام استاد و مدرس در سامانه وب سایت ایران استاد است •••

    عنوان و تیتر آگهی خود را بنویسید، سپس هر توضیحاتی که فکر میکنید جهت معرفی خود میخواهید ارائه کنید را در بخش زیر بنویسید یا از متنهای آماده قبلی خود در اینجا کپی نمایید، مثلا درباره سوابق تحصیلی خودتان، مدارک تحصیلی، رشته تحصیلی، موضوع پایان نامه، نام دانشگاه و شهر محل تدریس، سوابق علمی، عنوان دروس تدریسی، شهر محل تدریس، هزینه تدریس هر جلسه، سابقه کار، رزومه، شماره تماس، موبایل یا واتساپ ، ایمیل و هر توضیحاتی که میخواهید در صفحه پروفایل معرفی شما در وب سایت ایران استاد نمایش داده شود را در اینجا بنویسید تا کارشناسان ما پس از بررسی و تایید در وب سایت قرار خواهند داد.