سئوالات متداول

سئوالات متداول

در این بخش همه سئوالاتی که کاربران بصورت مکرر پرسیده اند پاسخ پاده میشود.

شما براحتی میتوانید با مراجعه به لینک “درخواست ثبت نام استاد” مراحل ثبت مشخصات خود را به عنوان مدرس خصوصی حضوری و یا آنلاین در سایت ثبت نمایید و کارشناسان ما پس از بررسی و تایید با شما تماس میگیرند.

بله. سایت از دو بخش تشکیل شده است. ثبت مشخصات اساتید و معلمین خصوصی بصورت رایگان و بخش آگهی ها که رزومه و مشخصات شما را به همراه عکس در صفحه اول و سایر صفحات در بالاترین حالت نمایش میدهد که بخش آگهی ها نیاز به پرداخت وجه دارد و بر اساس تعرفه و مدت زمان نمایش متفاوت است..

شما می‌توانید به بخش جستجو استاد بروید و بر اساس نام شهر، رشته تحصیلی، درس و نام استاد دلخواه خود را انتخاب کنید و سپس کلید جستجو را بزنید تا نتیجه دلخواه را به شما نمایش دهد.

کلاس ها به دو صورت حضوری (در منزل شاگرد) و آنلاین برگزار می شود

ایران استاد در ۷ شهر تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و اهواز به صورت حضوری فعال می باشد. در دیگر شهرها و کشورها به صورت آنلاین فعال می باشیم.

در صورتی که استاد عملکرد خوب و شفافی داشته باشد، ایران استاد می تواند وقت استاد را به صورت کامل پر کند

شما به عنوان یک استاد و مدرس خصوصی می بایست ابتدا نسبت به تکمیل فرم های آنلاین ثبت نام اقدام نمایید. پس از تکمیل مراحل ثبت نام آنلاین، کارشناسان ما ظرف چند روز با شما از طریق واتساپ، ایمیل و یا تلفن تماس می گیرند و جهت تکمیل مدارک و یا در صورت لزوم مصاحبه ای به صورت تلفنی با شما انجام خواهند داد

ساعت کاری اساتید شناور و بدون محدودیت زمانی است و کلاس ها با هماهنگی بین استاد و شاگرد صورت می گیرد و شما میتوانید بهترین زمان مناسب را با توجه شرایط زمانی و مکانی خود تعیین نمایید.

سرویس پشتیبانی ایران استاد از زمان ارسال درخواست تا پایان کلاس همراه معلمان و دانش‌آموزان است تا در صورت بروز مشکل آن را برطرف کند.
درخواست‌های دانش‌آموزان برای معلم خصوصی نزدیک زمان کنکور به اوج خود می‌رسد، از این رو ایران استاد در حال استخدام مدرس کلاس کنکور می‌باشد. همینطور دوره‌ی ابتدایی از مقاطع مهم تحصیلی است که دانش‌آموزان این مقطع احتیاج زیادی به معلم خصوصی کاربلد و باحوصله دارند، ایران استاد در طرح استخدام معلم خصوصی ابتدایی درصدد جذب اساتید ماهر و توانمند در آموزش به کودکان دوره دبستان می‌باشد، اگر معلم هستید و یا توانایی آموزش مقاطع و رشته‌های درسی مختلف را در خود می‌بینید در ایران استاد ثبت‌نام کنید.

ایران استاد دوره‌هایی تحت عنوان دوره‌ی مدرس خصوصی حرفه‌ای را برگزار می‌کند که با گذراندن این دوره‌ها شما یاد می‌گیرید که چگونه یک معلم خصوصی حرفه ای باشید. پس از گذراندن دوره مدرس خصوصی حرفه‌ای گواهینامه‌ای دریافت می‌کنید که در رزومه شما ثبت شده و قابل مشاهده برای دانش‌آموزان خواهد بود.